Ajutiselt oleme avatud E-R 9:00-18:00
Vabandame ebamugavuste pärast

Andmete taastamine RAID-massiividelt

Massiivi asemel on mitu eraldi ketast?

Kas üks RAID-ketastest ei tööta?

Massiiv ei ole ligipääsetav?

Netiabi Hoolduskeskus taastab andmeid kõikide tootjate erinevat tüüpi RAID-massiividelt.

Kui andmeid taastada ei õnnestu, ei pea ka maksma! Tagame andmete täieliku privaatsuse.

Andmete kadu RAID massiividelt või üldiseid rikkeid põhjustavad tavaliselt 4 peamist tegurit:

Inimlik eksitus

Kogemata või tahtlikult, isegi pahatahtlikult kustutatud või kaotatud andmed, andmete ülekirjutamised või algseadete taastamised on RAID-massiividelt andmete kadumise peamised inimtekkelised põhjused.

Probleemid vooluühendusega

RAID-massiivid on tundlikud voolukõikumistele, äkilisele elektrikatkestusele ja ülepingele. Kõik need võivad põhjustada andmete kadumist. Kahjustunud kettad on eriti tundlikud, sest juhul kui süsteem hakkab jooksutama ketast mis on sünkroonist väljas, on vead süsteemis ja andmete kadu lihtsad tulema.

Mehaanilised probleemid

RAID-süsteemid on ehitatud selliselt, et 1 ketta töö lõppemine ei mõjuta. See annab aga lisakoormuse teistele ketastele ning kui 1 ketas peaks veel töö lõpetama, võib lõppeda ka kogu süsteemi töö. Meil on teadmised ja oskused, et kaduma läinud andmed taastada ja massiiv uuesti üles ehitada.

Õnnetusjuhtumid

Tule ja vee eest ei ole ükski andmekandja kaitstud. Kahjustatud või hävinud RAID massiividelt andmete taastamine on keeruline, kuid oleme valmis tegema neile diagnostika ja võimalusel andmed taastama.

Võta meiega ühendust ja arutame, kuidas saame RAID-massiivilt andmete taastamisega aidata!Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

+372 5850 1010

Anton Rütman
teenindusjuht

Kuidas käib andmete taastamine RAID-massiividelt Netiabi Hoolduskeskuses?

Probleemi kirjeldus

Esmalt soovime Sinu enda kirjeldust, mis RAID süsteemiga juhtus või milliseid probleeme sellega on esinenud. Siis teame, kuidas diagnostikale ja taastamise protsessile läheneda.

Diagnostika

Selgitame välja, milles seisneb kõvaketta rike ja milliseid andmeid on võimalik taastada.  Diagnostika kestab tavaliselt 1-5 päeva. Anname Sulle failide nimistu, mida on võimalik taastada ning info töö suurusjärgu ja hinnaklassi kohta.

Kliendi nõusolek andmete taastamiseks

Kui meiepoolne pakkumine sobib ja leidsid nimistust kadunud failid, mida soovid taastada – siis Sinu nõusolekul saame tööga alustada.

Andmete taastamine

Taastame kõvakettalt soovitud failid, dokumendid, piltid jm. Kui andmeid taastada ei õnnestu, siis ei pea ka maksma!

Andmete tagastamine

Tagastame taastatud andmed vastavalt kokkuleppele. Anname soovitused, kuidas sarnaseid probleeme tulevikus vältida.

Mõistame, et Sinu RAID-massiivi sisu võib olla tundliku loomuga – tagame Sinu andmete täieliku konfidentsiaalsuse kogu taastamisprotsessi käigus.

Taastame andmeid olenemata sellest, mis põhjusel andmed kaduma läksid. Peale andmete taastamise aitame taastada RAID-i töö uute ketaste kasutuselevõtu puhul, pärast tarkvaralist või emaplaadi riket vm.

Kui Sul on küsimusi andmete taastamise kohta RAID-massiividelt või RAID-i töö taastamise kohta, siis võta meie tehnikutega julgelt ühendust või tule meie juurde kohale.