Operatsioonisüsteemi paigalduse käigus kadunud andmete taastamine

Andmed jäid enne operatsioonisüsteemi paigaldust varundamata?

Andmed läksid kaduma operatsioonisüsteemi paigaldusel tekkinud probleemi tõttu?

Valisid operatsioonisüsteemi uuendamisel menüüst vale valiku ja kustutasid ka andmed?

Netiabi Hoolduskeskus taastab andmeid pärast uue operatsioonisüsteemi paigaldust kõvakettale. Taastame andmeid peale ükskõik millise operatsioonisüsteemi paigaldamist või vahetamist.

Tuvastame probleemi tõsiduse 1-5 päeva jooksul ja anname Sulle nimistu failidest, mida on võimalik taastada.

Taastame Sinu andmed säilitades nende täieliku privaatsuse – kui andmeid taastada ei õnnestu, ei pea ka maksma!

Avastasid peale uue operatsioonisüsteemi paigaldust, et andmed ei ole soovitud kujul säilinud või jäid varundamata?

Lõpeta kohe arvuti kasutamine!

Arvuti kõvaketas ei kaota andmeid kohe vaid kirjutab need peale kustutamise käsklust edasise kasutamise käigus uute andmetega üle. See tähendab, et mida vähem tegevusi peale andmete kaotamist teed, seda suurem tõenäosus on neid kätte saada.

Suhtu veebis leiduvasse “tasuta” andmete taastamise tarkvarasse ettevaatlikult

Kui Sa ei ole andmete taastamise spetsialist ja programm ei saa välja lubatud ülesandega hakkama võib peale tasuta tarkvaraga katsetamist andmete taastamine osutuda väga keeruliseks ja kulukaks.

Kui Sa avastasid et andmed läksid operatsioonisüsteemi paigalduse käigus kaduma ja ei ole kindel, mida edasi teha – võta ühendust meie kogenud tehnikutega! Aitame Sul kaotsi läinud andmed taastada.

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Kuidas taastame operatsioonisüsteemi vahetuse käigus kaduma läinud andmeid?

  Probleemi kirjeldus kliendilt

  Esmalt soovime Sinu enda kirjeldust, millise paigalduse käigus tekkinud probleemi tõttu andmed võisid kaduma minna. Selle alusel saame esmased juhtnöörid, kust ning mis viisil võiks faile otsima hakata.

  Arvuti või andmekandja diagnostika

  Saada oma arvuti meile või too see meie esindusse kohale. Selgitame välja, milliseid kustutatud andmeid on võimalik taastada. Diagnostika kestab tavaliselt 1-5 päeva. Anname Sulle failide nimistu, mida on võimalik taastada ning info töö suurusjärgu ja hinnaklassi kohta. Andmekandja vea tuvastamine taastamise õnnestumisel TASUTA*

  Kliendi nõusolek

  Kui meiepoolne pakkumine sobib ja leidsid nimistust kadunud faili, mida soovid taastada – siis Sinu nõusolekul saame tööga alustada.

  Andmete taastamine

  Taastame ükskõik millise operatsioonisüsteemi paigaldusel kaduma läinud andmeid.

  Andmete tagastamine

  Tagastame taastatud andmed kokku lepitud viisil. Anname soovitused, kuidas sarnaseid probleeme tulevikus vältida.

  Sinu arvutis olevad andmed on privaatsed. Mõistame seda ja tagame failide täieliku privaatsuse kogu tööprotsessi vältel.

  NB! Kõige lihtsam viis andmete kadumise vältimiseks on olulistest failidest varukoopia salvestamine. Selleks sobib olenevalt andmete mahust nii mälupulk, väline kõvaketas, server kui ka pilveruum. Veel nõuandeid andmete turvaliseks säilitamiseks leiad meie blogist

  Kui Sinu andmed on operatsioonisüsteemi paigalduse tõttu kadunud, siis lõpeta arvuti kasutamine kohe ja võta spetsialistiga ühendust juba täna – ning Sul on suurem võimalus nende edukaks taastamiseks.

  Top