Netiabi Hoolduskeskus – asjatundlik IT-abi inimeselt inimesele

Netiabi Hoolduskeskus on juba 15 aastat pakkunud asjatundlikku IT-abi ja head teenindust tuhandetele klientidele Eestis, Lätis, Soomes ja Venemaal.

Teeme tööd kiiresti ja mõistlike hindadega. Meie kogenud spetsialistid on parandanud ja hinnanud kümnete tuhandete seadmete seisukorda. Oma laiapõhjalisele kogemusele tuginedes saame pakkuda andmekandja esmast veatuvastust tasuta* – ning rahulolugarantiid.

Lisaks andmete taastamisele ning hävitamisele tegeleme ka arvutite ja elektroonika remondi ja hooldusega. Veel koostame sõltumatuid eksperthinnanguid era- ja äriklientidele.

Lähtume oma töödes kliendi vajadustest ja võimalustest. Anname omapoolsed soovitused probleemi lahendamiseks ning kui mõnikord on kuluka remonditöö asemel otstarbekam soetada uus seade, siis soovitame seda kohe – me ei soovi tarbetuid töid tehes Sinu arvelt teenida.

Soovime IT- abi teha kliendile mõistetavaks ja kättesaadavaks. Selgitame vea tekkepõhjuseid, andmete taastamise protsessi ning anname soovitusi probleemi edaspidiseks vältimiseks.

Meiega on Su andmed turvalistes kätes

Andmete taastamine on delikaatne protsess – meie arvutites ja andmekandjates olevad failid on tihtipeale isiklikud või väärtusliku sisuga. Mõnikord oleme faili loomiseks panustanud sadu töötunde ja loodame selle tagasi saada terviklikult ning diskreetselt.

Netiabis mõistame, et töö andmetega on delikaatne ja seetõttu tagame igasuguse andmete taastamise või hävitamise puhul nende täieliku privaatsuse.

Meile on oluline Sinu rahulolu – vaid parimat teenindust pakkudes oleme suutnud luua lojaalse kliendibaasi, kes oma erinevate IT ja elektroonika alaste muredega ikka ja jälle meie poole pöördub.

Vajad abi andmete taastamise, hävitamise või teiste elektroonika-alaste küsimustega? Võta meiega ühendust läbi kontaktivormi või tule kohale aadressile Saku 13.

Anton Rütman
Teenindusjuht

Mõned kliendid, kes on usaldanud oma igapäevased IT-tööd meie kätesse

Taastame andmeid kõikide tootjate eri tüüpi andmekandjatelt, erinevatest seadmetest ja kõikidest op. üsteemidest

Netiabi Hoolduskeskus taastab Sinu kadunud andmed

Taastame kadunud, kustutatud või vigased dokumendid, fotod, videod ja kõik teised väärtuslikud failid. Taastame andmeid arvutitest, mälupulkadelt, mälukaartidelt, nutiseadmetest ja kõigist teistest seadmetest – nii katkistest kui ka näiliselt tervetest.

Tuvastame probleemi, taastame andmed kiiresti ja säilitame nende täieliku privaatsuse.

Sa ei saa oma andmeid kätte ja ei tea mida teha? Ära vaeva oma pead vaid võta meie kogenud tehnikutega ühendust JUBA TÄNA – ning Sul on suurem võimalus oma andmete kätte saamiseks.

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  NETIABI HOOLDUSKESKUS
  (Infolink Grupp OÜ)

  Saku 13, Tallinn 10126
  Reg.nr. 11181826
  KMKR EE101023177

  Top