29.03.2024 oleme suletud

Andmete taastamine vedeliku- või tulekahjustuse läbi kahjustatud ja hävinud arvutitest

Kas arvuti sai vee, alkoholi või muu vedeliku kahjustusi?

Kas juhtus õnnetus ja arvuti hävis tulekahjus?

Arvutist kostus pauk ja see kärssab?

Netiabi Hoolduskeskus taastab andmeid vedelikukahjustustega arvutitest ja tules viga saanud või hävinud arvutitest.

Kui me ei suuda andmeid kätte saada, ei pea teenuse eest ka tasuma! Tagame Sinu andmete privaatsuse kogu tööprotsessi käigus.

Mida teha, kui arvuti on saanud vedelikukahjustuse või hoopis hävinud?

Vedelikukahjustusega arvuti

Kui arvuti on saanud vedelikukahjustuse, eemalda see kohe vooluvõrgust ja sülearvuti puhul eemalda ka aku. Too arvuti võimalikult kiiresti Netiabi Hoolduskeskusesse – ära seda uuesti sisse lülita.

Olenevalt vedelikukahjustuse ulatusest võib arvuti minna mahakandmisele, kuid kõvaketas võib terveks jääda ja sellelt on võimalik andmed välisele andmekandjale või uuele kõvakettale maha kopeerida.

Tulekahjustuse või vedelikukahjustuse tõttu hävinud arvuti

Hävinud arvuteid reeglina ei taastata – selle töö maksumus võib osutuda ligikaudu sama kulukaks kui uue arvuti soetamine. See, et arvuti on hävinud ei tähenda alati, et ka kõvaketas on kahjustatud. Kui kõvaketas on vigastatud, vaatame selle üle, hindame seisukorda ja saame sellest lähtuvalt edasi tegutseda. Võimalusel proovime taastada ka arvuti esialgse välimuse ja töökorra.

Sinu arvuti sai vedelikukahjustuse või hävines tulekahju tagajärjel? Võta ühendust või tule kohale meie esindusse ja saame Sind aidata!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Kuidas taastame andmeid vedeliku või tule läbi kahjustatud arvutitest?

  Probleemi kirjeldus kliendilt

  Esmalt soovime Sinu enda kirjeldust, mis arvutiga täpsemalt juhtus. See annab meile esmase info, mille alusel diagnostikaprotsessi alustada.

  Arvuti või andmekandja diagnostika

  Selgitame välja, milline on arvuti ja kõvaketta seisukord ning milliseid andmeid on võimalik taastada. Diagnostika kestab tavaliselt 1-5 päeva. Anname Sulle failide nimistu, mida on võimalik taastada ning info töö suurusjärgu ja hinnaklassi kohta. Teavitame ka sellest, kas arvutit on otstarbekas remontida või pigem soetada uus. Andmekandja vea tuvastamine taastamise õnnestumisel TASUTA*

  Kliendi nõusolek andmete taastamiseks

  Kui meiepoolne pakkumine sobib ja leidsid nimistust kadunud faili, mida soovid taastada – siis Sinu nõusolekul saame tööga alustada.

  Andmete taastamine

  Kui meiepoolne pakkumine sobib ja leidsid nimistust kadunud faili, mida soovid taastada – siis Sinu nõusolekul saame tööga alustada.

  Andmete tagastamine

  Tagastame taastatud andmed kokku lepitud viisil. Anname soovitused, kuidas sarnaseid probleeme tulevikus vältida ja andmeid turvaliselt hoiustada.

  Mõistame, et Sinu arvuti sisu on isiklik – tagame Sinu andmete privaatsuse algusest lõpuni.

  NB! Kõige lihtsam viis andmete kadumise vältimiseks on olulistest failidest varukoopia salvestamine. Selleks sobib olenevalt andmete mahust nii mälupulk, väline kõvaketas, server kui ka pilveruum. Veel nõuandeid andmete turvaliseks säilitamiseks leiad meie blogist

  Sinu arvuti sai vedeliku- või tulekahjustuse? Võta spetsialistiga ühendust JUBA TÄNA ja Sul on suurem võimalus andmete taastamiseks!

  Top