Taastame kadunud ja kustutatud andmeid, andmeid vigastatud andmekandjatelt ja kõiki failitüüpe

Kustutasid pildi või dokumendi mida on veel vaja?

Mälupulk või mälukaart sai tule- või veekahjustuse?

Paigaldasid uue operatsioonisüsteemi ja andmed läksid kaduma?

Kõvaketas kukkus ja sai vigastada?

Sinu andmed on loetamatud kõvaketta riknenud sektorite tõttu?

Arvuti kukkus ja vigastatud arvutist ei saa andmeid kätte?

Kui Sinu olulised andmed on kustutatud, kadunud või Sa ei saa neid kätte andmekandja vigastuse tõttu, aitame Sind! Taastame andmeid kahjustatud mälupulkadelt, kõvaketastelt, arvutitest ja kõikidelt teistelt andmekandjatelt.

Teeme andmekandja esmase diagnostika 1-5 päeva jooksul TASUTA* ja anname Sulle nimistu failidest, mida on võimalik taastada. Tagame Sinu andmete täieliku privaatsuse.

MILLISE PROBLEEMI LAHENDAMISEL SAAME SIND AIDATA?

Sa ei leidnud oma probleemi? Võta meiega ühendust kontaktivormi kaudu ja leiame võimaluse Sinu andmete taastamiseks.

Miks usaldada oma andmete taastamine Netiabi Hoolduskeskusele?

Netiabi Hoolduskeskus – 15 aastat asjatundlikku IT-abi ja head teenindust tuhandetele klientidele Eestis, Lätis, Soomes ja Venemaal.

Teeme tööd kiiresti ja mõistlike hindadega. Meie kogenud spetsialistid on parandanud ja hinnanud kümnete tuhandete seadmete seisukorda.

Oma laiapõhjalisele kogemusele tuginedes saame pakkuda andmekandja esmast veatuvastust tasuta* – ning rahulolugarantiid.

Mõistame, et töö andmetega on delikaatne ja seetõttu tagame igasuguse andmete taastamise või hävitamise puhul nende täieliku privaatsuse.

Meile on oluline Sinu rahulolu – vaid parimat teenindust pakkudes oleme suutnud luua lojaalse kliendibaasi, kes oma erinevate IT ja elektroonika alaste muredega ikka ja jälle meie poole pöördub.

Kui Sinu andmed on kadunud, siis räägi meie kogenud tehnikuga juba täna. Saada oma mure läbi päringuvormi, helista 5850 1010 või tule meie juurde kohale aadressile Saku 13, Tallinn.

Sa ei leidnud oma probleemi? Võta meiega ühendust kontaktivormi kaudu ja leiame võimaluse Sinu andmete taastamiseks.

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Sulle meeldib Netiabi teenus? Soovita sõbrale!

  Top