29.03.2024 oleme suletud

Dokumentide taastamine erinevatest seadmetest ja andmekandjatelt

Oluline leping koostööpartneriga on arvutist kadunud?

Kogu uurimistöö on mälupulgalt kustutatud?

Mitme aasta raamatupidamine on kadunud?

Netiabi Hoolduskeskus taastab dokumente erinevatest seadmetest, kõikidest operatsioonisüsteemidest ja kõigilt andmekandjatelt.

Me ei lase Sinu raskel tööl ja olulistel dokumentidel kaduda – taastame failid ja tagame nende täieliku privaatsuse!

Mida teha, kui dokumendid on kadunud?

Lõpeta arvuti kasutamine või eemalda andmekandja arvutist

Sa ei suuda arvutist olulist .pdf faili, tekstidokumenti, lepingut või arvutustabelit leida? Vaata esmalt arvuti prügikasti (Recycle bin). Kui leidsid oma faili sealt, saad selle lihtsalt taastada. Juhul kui Sa faili ei leidnud, lõpeta kohe arvuti kasutamine või eemalda andmekandja arvutist! Kui failid kustutad, siis arvuti ei kaota neid vaid kirjutab need edasise kasutamise käigus uute andmetega üle. Mida vähem tegevusi peale andmete kadumist teed, seda suurem võimalus on neid tagasi saada.

Suhtu veebis leiduvasse “tasuta” andmete taastamise tarkvarasse ettevaatlkult

Internetis on saadaval mitmeid “tasuta” andmete taastamise tarkvarasid, kuid soovitame neisse suhtuda ülima ettevaatlikkusega. Kui programm oma lubatud eesmärki ei täida, võib andmete taastamine isegi professionaali kätes osutuda väga kalliks ja keerukaks. Lihtsam ja tihti ka soodsam on andmete taastamiseks kohe kasutada kogenud spetsialisti abi.

Sinu oluline leping, uurimistöö, arvutustabel või muu oluline dokument on kadunud? Võta meiega ühendust – saame Sind aidata.

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Kuidas taastame kustutatud või kadunud dokumendid Netiabi Hoolduskeskuses?

  Probleemi kirjeldus kliendilt

  Esmalt soovime Sinu enda kirjeldust, kus ja mis viisil viimati kadunud dokumente nägid, kasutasid või käitlesid. Selle alusel saame esmased juhtnöörid, kust ning mis viisil võiks faile otsima hakata.

  Arvuti või andmekandja diagnostika

  Selgitame välja, milliseid kustutatud või kadunud andmeid on võimalik taastada. Diagnostika kestab tavaliselt 1-5 päeva. Anname Sulle failide nimistu, mida on võimalik taastada ning info töö suurusjärgu ja hinnaklassi kohta. Andmekandja vea tuvastamine taastamise õnnestumisel TASUTA*

  Kliendi nõusolek andmete taastamiseks

  Kui meiepoolne pakkumine sobib ja leidsid nimistust kadunud faili, mida soovid taastada – siis Sinu nõusolekul saame tööga alustada.

  Andmete taastamine

  Taastame andmeid kõikidelt andmekandjatelt, kõigist seadmetest ja kõikidest operatsioonisüsteemidest.

  Andmete tagastamine

  Tagastame taastatud andmed kokku lepitud viisil ja andmekadjal. Anname soovitused, kuidas sarnaseid probleeme tulevikus vältida

  Mõistame, et Sinu kadunud ja kustutatud dokumendid on väärtusliku sisuga ning isiklikud – tagame andmete privaatsuse kogu taastamisprotsessi käigus.

  NB! Kõige lihtsam viis oma oluliste dokumentide kadumise vältimiseks on varukoopia salvestamine! Selleks sobib olenevalt oluliste andmete mahust nii mahukam mälupulk, väline kõvaketas, server kui ka pilveruum. Veel nõuandeid andmete turvaliseks säilitamiseks leiad meie blogist

  Kui Sinu olulised dokumendid on kadunud või kustutatud, siis võta spetsialistiga ühendust juba täna – ja Sul on suurem võimalus nende tagasi saamiseks.

  Top