Taastame kadunud või kustutatud dokumente ja faile

Dokumendid on arvutist kadunud?

Kustutasid jäädavalt failid, mida on veel vaja?

Mitme aasta raamatupidamine või uurimustöö on kustutatud?

Netiabi Hoolduskeskus taastab kustutatud ja kadunud andmeid kõikidelt seadmetelt, andmekandjatelt ja kõigist operatsioonisüsteemidest.

Me ei lase Sinu tehtud tööl, mälestustel ja olulistel dokumentidel kaotsi minna! Teeme probleemi kindlaks 1-5 päeva jooksul, andmekandja vea tuvastamine taastamise õnnestumisel TASUTA*

Taastame Sinu dokumendid ja failid kiiresti säilitades andmete täieliku privaatsuse – kui andmeid taastada ei õnnestu, ei pea ka maksma!

Mida teha, kui vajalikud andmed on kadunud või kustutatud?

Lõpeta kohe arvuti kasutamine või eemalda andmekandja arvutist

Kustutasid kogemata vajalikud dokumendid, fotod või kaustad? Lõpeta kohe arvuti kasutamine või eemalda väline andmekandja (mälupulk, väline kõvaketas vm) arvuti küljest! Suurem osa andmekandjatest toimib põhimõttel, et kustutatud failid tegelikult mitte ei kao koheselt vaid kirjutatakse andmekandja edasisel kasutamisel uute andmetega üle. See tähendab, et mida vähem tegevusi peale andmete kaotamist teed, seda suurem tõenäosus on neid kätte saada.

Suhtu veebis leiduvasse “tasuta” andmete taastamise tarkvarasse ettevaatlikult

Veebis leiduva “tasuta" tarkvara kasutamine on ahvatlev võimalus. Kuid kõik programmid ei saa andmete taastamisega hakkama nii, nagu need välja lubavad. Peale tasuta tarkvaraga katsetamist ja ebaõnnestumist võib andmete taastamine osutuda väga keeruliseks, kulukaks ja mõnikord isegi võimatuks.

Võta meie kogenud spetsialistidega ühendust ja arutame, kuidas saame Sind andmete taastamisel aidata.









  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Kuidas käib kustutatud andmete taastamise protsess Netiabi Hoolduskeskuses?

  Probleemi kirjeldus kliendilt

  Esmalt soovime Sinu enda kirjeldust, kus ja mis viisil viimati kadunud andmeid kasutasid või käitlesid. Selle alusel saame esmased juhtnöörid, kust ning mis viisil võiks faile otsima hakata.

  Arvuti või andmekandja diagnostika

  Selgitame välja, milliseid kustutatud või kadunud andmeid on võimalik taastada. Diagnostika kestab tavaliselt 1-5 päeva. Anname Sulle failide nimistu, mida on võimalik taastada ning info töö suurusjärgu ja hinnaklassi kohta. Andmekandja vea tuvastamine taastamise õnnestumisel TASUTA*

  Kliendi otsus andmete taastamiseks

  Kui meiepoolne pakkumine sobib ja leidsid nimistust kadunud faili, mida soovid taastada – siis Sinu nõusolekul saame tööga alustada.

  Andmete taastamine

  Taastame andmeid kõikidelt andmekandjatelt ja kõigist seadmetest.

  Andmete tagastamine

  Tagastame taastatud andmed kokku lepitud viisil. Anname soovitused, kuidas sarnaseid probleeme tulevikus vältida.

  Mõistame, et andmekandjatel olevad failid võivad olla tundliku sisuga ja privaatsed – tagame Sinu andmete täieliku konfidentsiaalsuse kogu tööprotsessi käigus.

  NB! Kõige lihtsam viis oma andmete kadumise vältimiseks on varukoopia salvestamine! Selleks sobib olenevalt oluliste andmete mahust nii mahukam mälupulk, väline kõvaketas, server kui ka pilveruum. Veel nõuandeid andmete turvaliseks säilitamiseks leiad meie blogist

  Kui Sinu andmed on kadunud või kustutatud, siis võta spetsialistiga ühendust juba täna – ja Sul on suurem võimalus nende tagasi saamiseks.

  Top