Videote taastamine kõikidelt andmekandjatelt ja seadmetest

Reisivideo on kadunud?

Kustutasid kogemata video kordumatust sündmusest?

Väline kõvaketas koos kõikide videotega kukkus ja arvuti ei tuvasta seda?

Netiabi Hoolduskeskus taastab kustutatud, kadunud või kahjustatud igas formaadis videofaile erinevatest seadmetest, andmekandjatest ja operatsioonisüsteemidest.

Sinu mälestuste säilimine on meie prioriteet! Taastame Sinu videod ja tagame nende sisu privaatsuse.

Mida teha, kui videofailid on kadunud?

Lõpeta arvuti kasutamine või eemalda andmekandja arvutist

Sa ei leia arvutist videot, mis mäletamist mööda peaks seal justkui olema? Vaata esmalt arvuti prügikasti (Recycle bin). Kui leidsid oma faili sealt, saad selle taastada endisesse asukohta. Juhul kui videot leida ei õnnestunud, lõpeta kohe arvuti kasutamine või eemalda andmekandja arvutist!

Video kustutamisel ei kao see arvutist kohe vaid arvuti kirjutab selle edasise kasutamise käigus uute andmetega üle. Mida vähem tegevusi peale video kadumist või kustutamist teed, seda suurem võimalus on see taastada.

Suhtu veebis leiduvasse “tasuta” andmete taastamise tarkvarasse ettevaatlikult

Veebis leidub suur hulk “tasuta” andmete taastamise tarkvarasid. Soovitame neisse suhtuda ettevaatlikult. Esiteks raskendab igasugune uue tarkvara installeerimine andmete taastamist, sest see juba kirjutab kustutatud faile üle. Teiseks – kui programm katsetamise käigus oma lubatud eesmärki ei täida, võib andmete taastamine isegi professionaali kätes osutuda väga kalliks ja keerukaks. Lihtsam ja tihti ka soodsam on andmete taastamiseks kohe kasutada kogenud tehnikute abi.

Sinu reisivideo, naljakas klipp või muu video on kadunud või kustutatud? Võta meiega ühendust – aitame Sul andmed taastada.

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Kuidas taastame kustutatud või kadunud videod Netiabi Hoolduskeskuses?

  Probleemi kirjeldus kliendilt

  Esmalt soovime Sinu enda kirjeldust, kus viimati kadunud videofailie nägid ja kasutasid. Selle alusel saame esmased juhtnöörid, kuidas failide otsimisele läheneda

  Arvuti või andmekandja diagnostika

  Selgitame välja, milliseid kustutatud või kadunud videod ja teised andmed on võimalik taastada. Diagnostika kestab tavaliselt 1-5 päeva. Anname Sulle failide nimistu, mida on võimalik taastada ning info töö suurusjärgu ja hinnaklassi kohta. Andmekandja vea tuvastamine taastamise õnnestumisel TASUTA*

  Kliendi nõusolek andmete taastamiseks

  Kui meie pakkumine sobib ja leidsid nimistust kadunud video (või mõne muu faili), mida soovid taastada – siis Sinu nõusolekul saame tööga alustada.

  Andmete taastamine

  Taastame andmeid kõikidelt andmekandjatelt, kõigist seadmetest ja kõikidest operatsioonisüsteemidest.

  Andmete tagastamine

  Tagastame taastatud videod ja teised failid kokku lepitud viisil ja andmekadjal. Anname soovitused, kuidas sarnaseid probleeme tulevikus vältida.

  Mõistame, et Sinu videod on privaatse sisuga ja isiklikud. Tagame nende konfidentsiaalsuse kogu tööprotsessi käigus.

  NB! Kõige lihtsam viis oma mälestuste kadumise vältimiseks on varukoopia salvestamine! Selleks sobib olenevalt oluliste andmete mahust nii mahukam mälupulk, väline kõvaketas, server kui ka pilveruum. Veel nõuandeid andmete turvaliseks säilitamiseks leiad meie blogist

  Kui Sinu videod või teised olulised failid on kustutatud või kadunud, siis võta spetsialistiga ühendust juba täna – ja Sul on suurem võimalus nende tagasi saamiseks.

  Top