Fotode ja piltide taastamine

Reisipildid on kadunud?

Kustutasid kogemata pildid kooli lõpetamisest?

Väline kõvaketas kõikide piltidega kukkus ja arvuti ei tuvasta seda?

Netiabi Hoolduskeskus taastab pilte ja fotosid erinevatelt vigastatud andmekandjatelt, kõikidest operatsioonisüsteemidest ja kõikidest arvutitest.

Me ei lase Sinu mälestustel kaotsi minna! Taastame fotod ja tagastame need Sulle tagades failide täieliku privaatsuse.

Mida teha, kui avastad, et fotod on kadunud?

Eemalda andmekandja arvuti küljest või lõpeta kohe arvuti kasutamine

Sa ei suuda arvutist lõpupäeva pilte, pulmapilte või teisi fotosid leida? Vaata kõigepealt arvuti prügikasti (Recycle bin). Kui leidsid oma faili sealt, saad selle taastada asukohta, kus see enne kustutamist paiknes.

Juhul kui Sa faili ei leidnud, lõpeta kohe arvuti kasutamine või eemalda andmekandja arvuti küljest! Peale faili kustutamise käsklust ei kaota arvuti neid kohe vaid kirjutab edasise kasutamise käigus kustutatud pildid uute andmetega üle. See tähendab – mida vähem tegevusi peale piltide kadumist või kustutamist teed, seda suurem võimalus on neid hiljem taastada

Suhtu veebis leiduvatesse “tasuta” programmidesse ettevaatlikult

Lühikese Google otsinguga võib veebist leida mitmeid “tasuta” andmete taastamise tarkvarasid. Soovitame neisse suhtuda ülima ettevaatlikkusega. Kui programm oma andmete taastamisega hakkama ei saa, võib see hiljem isegi professionaali kätes osutuda väga kalliks ja keerukaks. Lihtsam ja tihti ka soodsam on andmete taastamiseks kohe kasutada kogenud tehnikute abi.

Sinu mälestuseks salvestatud fotod on kogemata kustutatud või kadunud? Võta meiega ühendust – saame Sind aidata.

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Kuidas käib fotode taastamine Netiabi Hoolduskeskuses?

  Probleemi kirjeldus kliendilt

  Esmalt soovime Sinu enda kirjeldust, kus viimati fotosid nägid, kasutasid või mida nendega tegid. Selle alusel saame esmased juhtnöörid, kuidas võiks fotode otsimisele läheneda.

  Arvuti või andmekandja diagnostika

  Selgitame välja, milliseid kustutatud või kadunud andmeid on võimalik taastada. Diagnostika kestab tavaliselt 1-5 päeva. Anname Sulle failide nimistu, mida on võimalik taastada ning info töö suurusjärgu ja hinnaklassi kohta. Andmekandja vea tuvastamine taastamise õnnestumisel TASUTA*

  Kliendi nõusolek andmete taastamiseks

  Kui meie pakkumine sobib ja leidsid nimistust fotoda ja ehk ka muud failid, mida soovid taastada – siis Sinu nõusolekul saame tööga alustada.

  Andmete taastamine

  Taastame fotosid ja teisi andmeid kõikidelt andmekandjatelt, kõigist seadmetest ja kõikidest operatsioonisüsteemidest.

  Andmete tagastamine

  Tagastame taastatud andmed kokku lepitud viisil ja andmekadjal. Anname soovitused, kuidas sarnaseid probleeme tulevikus vältida.

  Mõistame, et Sinu kadunud ja kustutatud fotod on delikaatsed ja isiklikud – tagame andmete privaatsuse kogu taastamisprotsessi käigus.

  NB! Kõige lihtsam viis oma pidifailide kadumise vältimiseks on varukoopia salvestamine! Selleks sobib olenevalt oluliste andmete mahust nii mahukam mälupulk, väline kõvaketas, server kui ka pilveruum, mis mõnel juhul võimaldab salvestada pildifaile hilisemaks kasutamiseks automaatselt (näiteks iCloud). Veel nõuandeid andmete turvaliseks säilitamiseks leiad meie blogist

  Kui Sinu mälestused on kustutatud või kadunud, siis võta meie kogenud tehnikutega ühendust juba täna – ja Sul on suurem võimalus oma piltide tagasi saamiseks.

  Top