Andmete taastamine kõvakettalt, mälupulgalt, mälukaardilt ja teistelt andmekandjatelt

Muretsed, et oled kaotanud oma olulised dokumendid, pildid või muud andmed kõvakettalt, mälupulgalt või muult andmekandjalt? Netiabi Hoolduskeskus aitab Sinu andmed taastada. Taastame andmeid kõikide tootjate eri tüüpi andmekandjatelt.

Teeme andmekandja esmase diagnostika 1-5 päeva jooksul TASUTA* ja anname Sulle nimistu failidest, mida on võimalik taastada. Tagame Sinu andmete täieliku privaatsuse.

MILLISELT SEADMELT SOOVID ANDMEID TAASTADA?

Soovid andmeid taastada või Sul on mõni muu probleem? Tegeleme ka arvutite ja elektroonika remondi ja hooldusega. Võta meiega ühendust ja saame Sind aidata.

Miks usaldada oma andmete taastamine Netiabi Hoolduskeskusele?

Netiabi Hoolduskeskus – 15 aastat asjatundlikku IT-abi ja head teenindust tuhandetele klientidele Eestis, Lätis, Soomes ja Venemaal.

Teeme tööd kiiresti ja mõistlike hindadega. Meie kogenud spetsialistid on parandanud ja hinnanud kümnete tuhandete seadmete seisukorda.

Oma laiapõhjalisele kogemusele tuginedes saame pakkuda andmekandja esmast veatuvastust tasuta* – ning rahulolugarantiid.

Mõistame, et töö andmetega on delikaatne ja seetõttu tagame igasuguse andmete taastamise või hävitamise puhul nende täieliku privaatsuse.

Meile on oluline Sinu rahulolu – vaid parimat teenindust pakkudes oleme suutnud luua lojaalse kliendibaasi, kes oma erinevate IT ja elektroonika alaste muredega ikka ja jälle meie poole pöördub.

Kui Sinu andmed on kadunud, siis räägi meie kogenud tehnikuga juba täna. Saada oma mure läbi päringuvormi, helista 5850 1010 või tule meie juurde kohale aadressile Saku 13, Tallinn.

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Sulle meeldib Netiabi teenus? Soovita sõbrale!

  Top