Andmete taastamine maha kukkunud arvutitest

Laps või koer ajas arvuti kogemata laualt maha?

Kukkusid libedal teel ja arvuti läks katki?

Arvutile astuti kogemata peale?

Netiabi Hoolduskeskus taastab andmeid vigastatud ja hävinud sülearvutitest ja lauaarvutitest. Arvuti kukkus maha ja ei lähe enam tööle?

Tuvastame probleemi 1-5 päeva jooksul ja anname Sulle nimekirja failidest, mida on võimalik taastada.

Taastame Sinu dokumendid ja failid kiiresti säilitades andmete täieliku privaatsuse – kui andmeid taastada ei õnnestu, ei pea ka maksma!

Maha kukkunud arvutitega esineb tavaliselt 2 tüüpi probleeme:

Arvuti kukkus maha ja ei käivitu, aga kõvaketas jäi terveks

Maha kukkunud ja katkises arvutis võib kõvaketas tegelikult terveks jääda ka siis, kui arvuti enam ei käivitu. Sellisel juhul saame andmed katkise arvuti sees olevalt kõvakettalt lihtsalt maha kopeerida.

Arvuti kukkus maha või hävines ja ka kõvaketas sai vigastada

Tavaliselt jätab igasugune kukkumine või põrutus kõvakettale suurema või väiksema jälje. Kui arvuti kukkumisel on viga saanud ka kõvaketas, selgitame välja kõvaketta seisukorra ja saame lähtuvalt sellest edasi tegutsed

Sa ei ole kindel, kas Sinu kukkunud arvuti kõvaketas on vigastatud või terve? Võta meiega ühendust ja teeme selle kindlaks – aitame Sul andmed taastada.

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Kuidas taastame andmeid maha kukkunud arvutitest?

  Probleemi kirjeldus kliendilt

  Esmalt soovime Sinu enda kirjeldust, kuidas arvuti kukkus ja milline on selle seisukord. Selle alusel saame esmased juhtnöörid, kuidas andmete taastamisele läheneda.

  Arvuti või andmekandja diagnostika

  Selgitame välja, kas kõvaketas on terve või kahjustatud. Diagnostika kestab tavaliselt 1-5 päeva. Anname Sulle failide nimistu, mida on võimalik taastada ning info töö suurusjärgu ja hinnaklassi kohta. Andmekandja vea tuvastamine taastamise õnnestumisel TASUTA*

  Kliendi nõusolek

  Kui meiepoolne pakkumine sobib ja leidsid nimistust kadunud failid, mida soovid taastada – siis Sinu nõusolekul saame tööga alustada.

  Andmete taastamine

  Taastame andmeid lauaarvutitest ja sülearvutitest, igat tüüpi kõvaketastelt ja ükskõik milliselt operatsioonisüsteemilt.

  Andmete tagastamine

  Tagastame taastatud andmed kokku lepitud viisil. Anname soovitused, kuidas sarnaseid probleeme tulevikus vältida.

  Mõistame, et Sinu arvuti sisu on privaatne – tagame Sinu andmete konfidentsiaalsuse kogu tööprotsessi käigus!

  NB! Kõige lihtsam viis oma andmete kadumise vältimiseks on varukoopia salvestamine! Selleks sobib olenevalt oluliste andmete mahust nii mahukam mälupulk, väline kõvaketas, server kui ka pilveruum. Veel nõuandeid andmete turvaliseks säilitamiseks leiad meie blogist

  Kui Sul on küsimusi kukkunud arvutist andmete taastamise kohta või Sinu arvuti ei käivitu enam peale kukkumist, võta meiega kogenud tehnikutega ühendust – aitame Sind meeleldi nii andmete taastamisel kui ka teiste elektroonika-alaste probleemide lahendamisel.

  Top