Andmete taastamine vigastatud kõvaketastelt

Kas väline kõvaketas kukkus ja arvuti ei tuvasta seda?

Peale kukkumist mingid failid kõvakettal ei avane?

Kas kõvaketas teeb imelikku häält?

Netiabi Hoolduskeskus taastab andmeid maha kukkunud või purunenud kõvaketastelt ja arvutitest.

Taastame andmed kahjustatud kõvaketastelt säilitades nende privaatsuse.

Me ei lase Sinu väärtuslikel failidel, dokumentidel ja mälestustel kõvaketta purunemise tõttu kaduda!

Sinu kõvaketas kukkus või sai vigastada?

Kergemad tagajärjed kõveketta kukkumisel

Kukkumine või põrutus ei ole kõvakettale kunagi hea, sest see jätab suurema või väiksema jälje. Leebemaid tagajärgi on riknenud sektorite tekkimine kõvakettal. Nendel sektoritel olev info on kas osaliselt või täielikult arvuti jaoks loetamatu. Üldjuhul määrab riknenud sektorite arv kõvakettal ka andmete taastamise hinna – seetõttu läheneme igale juhtumile individuaalselt.

Kõvaketta kukkumise raskemad tagajärjed

Kukkumise või põrutuse halvem tagajärg on kõvaketta pea vigastus, kinni kiilumine või paigast ära liikumine. Kui kõvaketas saab tugeva põrutuse tekivad paratamatult ka riknenud sektorid. Enamasti tuleb sel juhul kõvaketas osadeks võtta ja katkised osad välja vahetada või tõsta taastatud andmed ümber uuele kõvakettale.

Võta meiega ühendust ja arutame, kuidas saame Sind vigastatud kõvakettalt andmete taastamisel aidata.

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Kuidas taastame andmeid vigastatud kõvaketastelt Netiabi Hoolduskeskuses?

  Probleemi kirjeldus

  Esmalt soovime Sinu enda kirjeldust, mis kõvakettaga juhtus või milliseid probleeme sellega on esinenud. Siis teame, kuidas diagnostikale ja taastamise protsessile läheneda.

  Kõvaketta diagnostika

  Selgitame välja, milles seisneb kõvaketta rike ja milliseid andmeid on võimalik taastada.  Diagnostika kestab tavaliselt 1-5 päeva. Anname Sulle failide nimistu, mida on võimalik taastada ning info töö suurusjärgu ja hinnaklassi kohta. Andmekandja vea tuvastamine taastamise õnnestumisel TASUTA*

  Kokkulepe andmete taastamiseks

  Kui meiepoolne pakkumine sobib ja leidsid nimistust kadunud failid, mida soovid taastada – siis Sinu nõusolekul saame tööga alustada.

  Andmete taastamine

  Taastame kõvakettalt soovitud failid, dokumendid, piltid jm.

  Andmete tagastamine

  Tagastame taastatud andmed vastavalt probleemi suurusjärgule ja kokkuleppele parandatud või uuel kõvakettal. Anname soovitused, kuidas sarnaseid probleeme tulevikus vältida.

  Mõistame, et Sinu kõvakettal olevad failid võivad olla tundliku sisuga ja privaatsed – tagame Sinu andmete täieliku konfidentsiaalsuse kogu taastamisprotsessi käigus.

  NB! Kõige lihtsam viis kõvaketta kahjustusest tuleneva andmete kadumise vältimiseks on varukoopia salvestamine! Selleks sobib olenevalt oluliste andmete mahust nii mahukam mälupulk, väline kõvaketas, server kui ka pilveruum. Rohkem nõuandeid andmete turvaliseks säilitamiseks leiad meie blogist

  Kui Sul on küsimusi kukkunud kõvaketastelt või arvutitest andmete taastamise kohta, siis võta meie spetsialistidega julgelt ühendust – ning Sul on suurem võimalus neid taastada.

  Top