Andmete taastamine serverist

Kas vajad serveri uuendust?

Serveri kõvaketas ei tööta enam?

Kas on kiiresti vaja server tööle saada?

Netiabi Hoolduskeskus taastab andmeid kõikide tootjate eri tüüpi serveritest.

Tuvastame vea 1-5 päeva jooksul. Tagame Sinu andmete täieliku privaatsuse!

Serverid on peaaegu iga ettevõtte töö keskne ja igapäevane osa. Kui serverit tabab rike, või andmekadu, on see töö normaalsel viisil jätkamiseks vaja võimalikult kiiresti tagasi tööle saada.

Meie tehnikud on taastanud andmeid erinevatest serveritest ja operatsioonisüsteemidest. Oma kogemusele tuginedes tuvastame vea mõne päeva jooksul.

Taastame andmeid RAID-serveritest, NAS-serveritest ja SAN-serveritest ja kõikidest teistest serveritest, olenemata operatsioonisüsteemist. Lisaks andmete taastamisele aitame servereid komplekteerida, paigaldada, ümber kolida, hallata, hooldada ja uuendada.

Sinu server ei tööta, failid on kadunud või server vajab uuendust? Võta meiega ühendust – saame Sind aidata!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Kuidas taastame serveritest andmeid Netiabi Hoolduskeskuses?

  Probleemi kirjeldus

  Esmalt soovime Sinu enda kirjeldust, millised probleemid serveriga on esinenud. Siis teame, kuidas diagnostikale ja taastamise protsessile läheneda.

  Diagnostika

  Selgitame välja, milles seisneb serveri rike ja milliseid andmeid on võimalik taastada. Diagnostika kestab tavaliselt 1-5 päeva. Anname Sulle info, mida on võimalik taastada ning info töö suurusjärgu ja hinnaklassi kohta. Andmekandja vea tuvastamine taastamise õnnestumisel TASUTA*

  Kliendi nõusolek andmete taastamiseks

  Kui meiepoolne pakkumine sobib, siis Sinu nõusolekul saame tööga alustada.

  Andmete taastamine

  Taastame andmed serverist.

  Andmete tagastamine

  Tagastame taastatud andmed vastavalt kokkuleppele. Aitame ka servereid komplekteerida ja uuesti töökorda seada. Anname soovitused, kuidas sarnaseid probleeme tulevikus vältida.

  Mõistame, et serveris olev info on konfidentsiaalne ja väärtuslik – tagame andmete täieliku privaatsuse kogu taastamisprotsessi käigus.

  Kui Sul on küsimusi andmete taastamise kohta serveritest või serveri töö taastamise kohta, siis võta meie tehnikutega julgelt ühendust või tule meie juurde kohale.

  Top