29.03.2024 oleme suletud

Andmete taastamine riknenud sektoritega kõvaketastelt

Operatsioonisüsteem ei käivitu või sulgub ootamatult?

Kas Sinu arvuti hangub ja miski ei aita?

Kas kõvaketas teeb plõksivat häält?

Netiabi Hoolduskeskus taastab andmeid riknenud sektoritega kõvaketastelt. Taastame andmeid erinevat tüüpi kõvaketastelt ning nii arvutisisestelt- kui ka välistelt kõvaketastelt

Taastame andmed ja vajadusel vahetame kõvaketta, et Sinu failid oleksid kaitstud ja arvuti kasutuskõlbulik! Tagame Sinu andmete privaatsuse kogu töö käigus.

Mis on riknenud sektorid kõvakettal?

Riknenud või BAD sektorid kõvakettal on arvuti jaoks loetamatud sektorid. Kui Sinu arvuti on vahel aeglane, hangub, operatsioonisüsteem ei suuda käivituda või tekib mõni muu tavapäratu probleem, võivad süüdlaseks olla kõvaketta riknenud sektorid.

BAD-sektorite tekkepõhjused jagunevad tavaliselt kaheks:

Loogilised BAD-sektorid

Tekivad tavaliselt tarkvaraliste vigade puhul. Mõnikord salvestab arvuti tahtmatult infot vigaselt ja see võib sektori rikkuda ning kõvaketta töös häireid tekitada isegi siis, kui ketas on füüsiliselt terve.

Füüsilised BAD-sektorid

Tekivad füüsiliste vigastuste tagajärjel. Tavalisemad füüsiliste BAD-sektorite põhjustajad on arvuti või kõvaketta kukkumine või põrutus, kõvaketta kulumine, ülekuumenemine jm.

Kuidas kindlaks teha, kas Sinu arvuti kõvakettal on riknenud sektoreid?

Kõige kindlam viis riknenud sektorite tuvastamiseks on tuua arvuti või kõvaketas kontrollimiseks Netiabi tehnikutele. Teeme kindlaks, kas ketas on edasisiseks kasutamiseks kõlbulik või mitte ja taastame kahjustatud andmed.

Soovid kõvakettalt andmed kätte saada ja teada, kas see on edasiseks kasutamiseks kõlbulik? Too see meie tehnikutele üle vaatamiseks!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Kuidas taastame Netiabi Hoolduskeskuses andmeid riknenud sektoritega kõvaketastelt?

  Probleemi kirjeldus kliendilt

  Esmalt soovime Sinu enda kirjeldust, milline probleem arvutiga esineb – kas hangumine, tõrked töös või midagi muud. Selle alusel saame infot, kuidas läheneda kõvaketta diagnostikale.

  Arvuti või andmekandja diagnostika

  Selgitame välja, kas kõvaketas on veel kasutuskõlbulik ja milliseid andmeid sellelt on võimalik taastada. Diagnostika kestab tavaliselt 1-5 päeva. Anname Sulle failide nimistu, mida on võimalik taastada ning info töö suurusjärgu ja hinnaklassi kohta. Andmekandja vea tuvastamine taastamise õnnestumisel TASUTA*

  Kliendi nõusolek

  Kui meiepoolne pakkumine sobib ja leidsid nimistust kadunud faili, mida soovid taastada – siis Sinu nõusolekul saame tööga alustada.

  Andmete taastamine

  Taastame andmeid nii füüsiliselt vigastatud kui ka loogikavigade tõttu riknenud sektoritega kõvaketastelt.

  Andmete tagastamine

  Tagastame taastatud andmed kokku lepitud viisil. Anname soovitused, kuidas sarnaseid probleeme tulevikus vältida.

  Mõistame, et andmekandjatel olevad failid on tundliku sisuga ja isiklikud – tagame Sinu andmete täieliku privaatsuse kogu tööprotsessi käigus.

  NB! Kõige lihtsam viis andmete kadumise vältimiseks on olulistest failidest varukoopia salvestamine. Selleks sobib olenevalt andmete mahust nii mälupulk, väline kõvaketas, server kui ka pilveruum. Veel nõuandeid andmete turvaliseks säilitamiseks leiad meie blogist

  Kui Sinu kõvaketas tekitab arvuti töös probleeme, siis võta spetsialistiga ühendust juba täna – taastame kahjustunud või kadunud failid ja aitame arvuti taas kasutuskõlblikuks muuta.

  Top