29.03.2024 oleme suletud

Tarkvaraline andmete hävitamine

Soovid oma arvutit edasi müüa ja kõik andmed hävitada?

Ettevõte vahetas arvuteid ja vanad arvutid lähevad müüki?

Soovid kõvaketast puhastada nii, et andmeid ei oleks võimalik taastada?

Netiabi Hoolduskeskus hävitab andmeid kõikidelt andmekandjatelt ilma andmekandjaid vigastamata!

Meie jaoks on kõige olulisem meie kätte usaldatud andmete privaatsus. Tagame hävitatavate andmete konfidentsiaalsuse.

Miks on andmete hävitamine vajalik?

Ettevõttele

Ettevõtete arvutid ja andmekandjad sisaldavad palju olulist infot – näiteks lepingud, klientide kontaktandmed, kirjavahetused ja paroolid. Lähtuvalt töö iseloomust võivad mõned andmed olla ka salastatud.

Kui kõvaketas on lihtsalt formaaditud, operatsioonisüsteem uuesti paigaldatud, aga andmed hävitamata, siis on kogu eelnevalt arvutisse salvestatud teave väga lihtsasti kättesaadav.

Mis juhtuks, kui Sinu ettevõtte klientidele, tarnijatele ja kontode paroolidele pääseks ligi mõni konkurent?

Eraisikule

Sa oled oma arvutit kasutanud aastaid – salvestanud oma isiklikku elu puudutavaid dokumente, pilte, videomaterjali ja teisi faile. Plaanid nüüd vana arvuti arvuti müüa ja uue asemele soetada – kuid kas soovid võõrale inimesele anda võimaluse sobrada Sinu eraelus ja isiklikes asjades?

Kõvaketta formaatimine ja uue operatsioonisüsteemi paigaldamine üksi ei aita ära hoida Sinu isiklike andmete sattumist võõrastesse kätesse. Seda aitab vältida vaid andmete hävitamine.

Hävitame andmeid kõvaketastelt ja teistelt andmekandjatelt neid vigastamata – kasutades spetsiaalset tarkvara. Nii saate andmekandja puhtal kujul tagasi ja edasi müüa või ära anda kartmata, et keegi teie andmetele ligi pääseb.

Andmete hävitamise kõige olulisem osa on meie kätesse usaldatud andmete privaatsuse säilitamine. Meie tehnikud ei tööta andmete sisuga ega avalda infot kolmandatele isikutele. Vajadusel sõlmime kliendiga konfidentsiaalsuslepingu.

Sul on küsimusi andmete hävitamise kohta? Võta meiega ühendust!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Soovid andmeid hävitada koos andmekandjaga?

  Top