29.03.2024 oleme suletud

Netiabi Hoolduskeskus ehk Infolink Grupp OÜ pälvis viimase 3 aasta kiire kasvu eest tunnustuse “Eesti Gasellettevõte 2019”. Täname kõiki kliente ja koostööpartnereid, kes on gasell-ettevõttele omase kasvu meie jaoks võimalikuks muutnud ning ikka ja jälle oma IT ja elektroonika alaste küsimustega meie poole pöörduvad.

Äripäeva poolt väljastatava tunnustuse osaliseks saavad ettevõtted, kes on viimase 3 aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50 % ja kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte jaoks olulisi omadusi – on paindlikud, kiired ja teevad julgeid otsuseid.

Ligi 20 aastat gasellettevõtteid

Äripäev koostab viimase kolme aasta näitajatele põhinedes gasellide TOP-i juba 19. korda. Tunnustusele lisab väärtust fakt, et selle osaliseks saab igal aastal vähem kui 1% Eesti ettevõtetest. Olles pakkunud asjatundlikku IT-abi koos väga hea klienditeenindusega enam kui 10 aastat, on Netiabi Hoolduskeskus oma pakutavate teenuste ulatust ja kvaliteeti järjepidevalt tõstnud, kasvatades samal ajal ka lojaalset kliendibaasi – kes erinevate elektroonika-alaste muredega regulaarselt Netiabi poole pöördub. Oleme usaldusväärne partner nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Teadvustame, et isikliku või ka ettevõtte elektroonikaga töötamine on delikaatne protsess ning seadmed sisaldavad konfidentsiaalseid andmeid. Pakume tehtud töödele rahulolugarantiid ja säilitame kliendi andmete täieliku privaatsuse.

Kliendi vajadusest ja võimalustest lähtuv lähenemine aitab iga juhtumit võtta eraldiseisvalt ning lisaks seadmete remontimisele ja hooldusele oleme oma klientidele ja ka nõuandjateks. Soovime IT-abi teha mõistetavaks ja kättesaadavaks – selgitame probleemi loomust ja tekkepõhjuseid, anname näpunäiteid tulevaste probleemide vältimiseks ja kui töö on ebamõistlikult kulukas, soovitame osta uue seadme. Vastutame oma töö kvaliteedi eest andmete taastamisel – kui andmete taastamine ei õnnestu, ei pea klient ka teenuse eest maksma.

Netiabi kannab edasi gasellettevõttele omaseid väärtusi

Gasell-ettevõtte mõiste pärineb USA majandusteadlaselt David L. Birch-ilt, kes avastas üheksakümnendatel, et teatud ajaperioodidel on just suurkorporatsioonidele vastanduvad väiksemad ettevõtted need, kes toovad ettevõtlusesse uuenduslikku mõtlemist ja loovad uusi töökohti. Netiabi viis pakkuda elektroonika remonti ja hooldust just väga heale teenindusele orienteeritult aitab meil konkurentidest eristuda ning seeläbi teiste “gasellide” hulgas kiiremini kasvada. Täname kõiki oma kliente ja koostööpartnereid, kes on meid läbi aastate usaldanud ja aidanud kasvada Gasell-ettevõtte tunnustusele vääriliselt.

Top